KARIERA
126
page-template-default,page,page-id-126,bridge-core-2.5.6,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-24.1,qode-theme-bridge,elementor-default,elementor-kit-283,elementor-page elementor-page-126

Nasza firma zatrudnia inżynierów oraz monterów mechaników i elektryków.

Dla uczniów i studentów szkół technicznych oferujemy staże zawodowe, dzięki którym pomagamy zdobyć niezbędne doświadczenie.


email: biuro@bertold.pl

Poszukujemy pracowników na stanowiska

Inżynier Projektant

Automatyk/Programista PLC

Monter Mechanik

Monter Elektryk

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

 

Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez BERTOLD Jan Kotula z siedzibą w Rzozowie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez BERTOLD Jan Kotula z siedzibą w Rzozowie, jednak nie dłużej niż rok. Jednocześnie oświadczam, iż  zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem z klauzulą informacyjną na temat przetwarzania danych osobowych.